PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835850}

The Balkan Line

Balkanskiy rubezh
6,8 858
ocen
6,8 10 1 858

Balkanskiy rubezh
powrót do forum filmu Balkanskiy rubezh

Zaraz sie okaże ze stane sie fanem rosyjskiej kinomatografi.... Zachowuje zdrowy rozsądek i pamietam ile krzywd nam wyrządzili Rosjanie.

Film oceniam 7/10. Pewnie można by dać i 8 za sceny batalistyczne i grę aktorską. Jednakże wylewa się rosyjska narracja polityczna i przedstawienie faktów na ich nuty. Wierzę ze UCK to bestie ale Serbowie dokonowywali ludobójstw.

Myślę sobie że gdyby Rosja i USA nie wszczynały wojen zastępczych świat byłby piękniejszy i lepszym miejscem. Trump zaprzestał wszynania wojen. Widzieliśmy skutek - Korporacje odsunęły go od władz. Mam nadzieje ze wygra przed Sądami w USA. Kiedy korporacja daje bana Prezydentowi USA to znaczy ze mamy bardzo bardzo poważny kryzys na świecie. Wracając do rosyjskiej kinematografi - jestem pod wrażeniem jakie oni filmy kręcą....

ocenił(a) film na 10
magik30

Musisz zainteresować się więcej historią a nie propagandą. Jugosławię zniszczyło nato w myśl interesów korporacyjnych. Podobnie chciano uczynić z Syrią. O "krzywdach" chcesz pamiętać? To sie dobrze składa, bo nadchodzą rocznice kolejne banderowskich kaźni Polaków. Poza tym, gdybyś sie interesował historią, to byś wiedzial, że najwięcej krzywd doznali sami Rosjanie, najwięcej inteligencji rosyjskiej wymordowano w czasach rewolucji bolszewickiej. Poza tym jak długo chcesz sie brandzlować "krzywdami"? Polecam historię Irlandii, tak też były krzywdy, tylko tym którzy przeprosili, ukorzyli sie należy je wybaczać..... Natomiast film bardzo dobry, pokazujacy prawdę o sytuacji w Jugosławii, specjalnie przekłamany przez "zachodnie demokracje".

ocenił(a) film na 7
irish_filmweb

Ale Rosjanie dalej kochają swoją rewolucje. Nie wiem dlaczego mieszasz do tego banderowców?. Możliwe ze teraz zakończą gloryfikacje bandery bo mają co wspominać i i kogo wielbić. Czas pokaze. Rosjanie natomiast w 2 lata od mojego wpisu udowodnili ze nadal są bydłem i nie należą do cywilizowanego świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones