PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846775}

Mrok

Mrak
5,2 490
ocen
5,2 10 1 490
Mrok
powrót do forum filmu Mrok

Daje 4 za temat , lecz realizacyjnie to leży . Mrok ogarniał moją głowę podczas oglądania , walczyłem do końca i nie odpadłem . Zwyczajnie nuży .

ocenił(a) film na 8
Jacek_Pedzisz

Jacek co ty bredzisz. Dobry film. Przecież były osaczone kobiety - tak jak lubisz najbardziej

ocenił(a) film na 4
akaak

Uuu , założyłeś konto aby mnie skomentować , szczam po gaciach. Z tego co pamiętam była tam jedna kobieta , chyba że liczysz dziewczynkę jako kobietę - tak jak lubisz najbardziej . A co do osaczania to robię to wszystkim bez względu na płeć kaka aka czy jak ci tam .

ocenił(a) film na 8
Jacek_Pedzisz

Jacek. Ty mnie tutaj nie denerwuj. Całkiem ładnie wybrnąłeś, ale teraz spokój i do spanka. Przejrzałem twoje ulubione i pattern jest. No chyba nie zaprzeczyss

ocenił(a) film na 4
akaak

Nie sypiam w nocy . Skoro widzisz tam pattern związany z osaczaniem kobiet to matematyki uczyć w żłobku dla prosiaków.

ocenił(a) film na 8
Jacek_Pedzisz

Jacula, zakopmy ten topór wojenny bo to do niczego nie prowadzi

Masz tutaj zajebisty numer, z fartem i żeby ci się lepiej sypiało w nocy

Argy & Goom Gum - Pantheon

ocenił(a) film na 4
akaak

Topór wojenny był jeszcze daleko , ale luz . Nie sypiam w nocy z wyboru , to nie insomnia , poza tym jestem na innej szerokości tu jest trochę wcześniej . Numer niezły lecz skłamałbym że nie wolę większej ekspresji i dynamiki nawet do snu , chyba że to Strawiński ,, Ognisty ptak " ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones