Emir Kusturica

7,9
1 203 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Emir Kusturica

Kusturica ze swoim zespołem The No Smoking Orchestra będzie miał w Polsce AŻ dwa koncerty (Warszawa, Szczecin). Wybiera się ktoś może?
I, przy okazji, czy wiecie dlaczego wybrał taką dziwną trasę (Francja-Polska-Izrael)?

Schizophrana

Bardzo sie ciesze i wybieram na koncert!(w Szczecinie)Gdy zobaczylam plakat reklamujacy to wydarzenie nie moglam wprost w to uwierzyc! Juz nie moge sie doczekac! A trasa koncertow faktycznie dosc ciekawa hehe.
Pozdrawiam!

Schizophrana

ja wybieram się jutro na koncert w warszawie:)

bleah

a ja niedawno wrocilemmmmmmmm... dali czadu!

tomaszkarczewicz___

Koncert byl cudowny! Zdziwilo mnie tylko, ze bylo tak malo ludzi, szczegolnie pod scena. Choc dla mnie to lepiej bo poczulam sie jakby to byl jakis kameralny koncert specjalnie dla mnie i kilku osob, ktore bawily sie pod scena. Cale szczescie pozniej zrobilo sie wiecej ludzi, na poczatku bylo chyba tylko 5 osob! A reszta siedziala jak na mszy swietej na trybunach hehe. Wyskakalam sie za wszystkie czasy, chlopaki wspaniale grali;) Mieli doskonaly kontakt z publika, zapraszali wiele dziewczyn na scene :) Ciagle sie cos dzialo, szalona zabawa!! A mnie kopsnal zaszczyt gdy na poczatku koncertu wokalista zszedl ze sceny by rozruszac ludzi, zatanczyl ze mna chwile,przerzucil przez ramie i obkrecil hehe :D Jeszcze nie moge uwierzyc, ze widzialam Emira Kusturice nz zywo, z tak bliska! Fenomenalny koncert!

nomiczek

za to w warszawie od poczatku było prawie pełno. bardzo mi się podobało i nie żałuję, że wydałam tyle pieniążków na bilet. ale największym zaskoczeniem było dla mnie wejście kazika staszewskiego! ktoś wie skąd on się tam w ogóle wziął?

bleah

Pewnie stad,ze to przyjaciel rodziny;). Koncertowal juz kiedys z Kusturica,wiec zaproszenie go na wystep do "Palladium" bylo bardzo milym akcentem. Mnie za to bardziej ciekawi kim byl ten Jacek,ktory przyszedl razem z Kazikiem. Czy to nie byl aby ktos z publicznosci?;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones